با خبر شدیم که جوان وناجمی ، سرکار خانم فاطره علیزاده پس از موفقیت در تست بازیگری عوامل مجموعه پایتخت 2  در این سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است.با توجه به اینکه این نخستین نقش خانم علیزاده به عنوان یک بازیگر آماتور در یک مجموعه تلویزیونی می باشد ، درخشش ایشان در این نقش می تواند در صورت تمایل ایشان ،دروازه ی ورودشان به دنیای هنرپیشگی باشد.

سریال پایتخت 2 که پس از موفقیت سری اول این مجموعه ، در استان های مازندران و هرمزگان تصویر برداری شده است قرار است که در نوروز 92 از طریق شبکه یک سیما پخش گردد.

قصه این مجموعه در ادامه سری اول آن ، در مورد خرید یک کامیون جدید توسط نقی و حمل یک گنبد و گلدسته به یکی از روستاهای قشم و حوادث ریز و درشت این سفر می باشد که برای تماشای آن باید تا نوروز 92 منتظر بمانیم.

در پایان برای این جوان هنرمند روستایمان آرزوی توفیق روز افزون می نماییم.

خلاصه داستان و عکس های سریال پایتخت 2

 


برچسب‌ها:

                                                                              

برای شنیدن صدای پای بهار دیگر لازم نیست که گوشت را تیز کنی .کافی است سری به کنار پنجره بزنی و به شاخ و برگ درختان درون باغچه ات نگاهی بیندازی .شکوفه های بهاری را می بینی که از لابه لای شاخه ها سر بر آورده اند و پیشاپیش خبر آمدن بهار پر طراوت و نوروز خجسته را به دیگران بشارت می دهند.

با امید به اینکه دلهای همه ی ما همواره سبز و بهاری باشد، یک قطعه شعر بسیار زیبا با عنوان (( صدای پای بهار )) از سروده های شاعر عشق و احساس ، فریدون مشیری و یک قطعه شعر زیبای محلی مازندرانی با عنوان ((باهار ماه )) از سروده های شاعره خوش ذوق مازندرانی ، سرکار خانم ام کلثوم عالیشاه برای استفاده شما عزیزان قرار می دهم. 

(( صدای پای بهار ))

صدای بال پرستو

صدای پای بهار!

صدای شادی گنجشکها

صدای بهار!   

*** برای خواندن بقیه شعر ، به ادامه مطلب پایین مراجعه کنید. *** 

تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری ششم www.pichak.net كليك كنيد 

(( باهار ماه )) شعر محلی مازندرانی

 

باهار مه مله چند قشنگه

بنوشه کوه و کمر رنگارنگه

 

هلال گل صرا ره پر هاکاره

بلبل چنار سر منزل هاکارده

   

تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری ششم www.pichak.net كليك كنيد

برای خواندن بقیه شعر به ادامه مطلب رجوع کنید.

 

 

 


موضوعات مرتبط: شعر ، ،
برچسب‌ها:

ادامه مطلب
تاريخ : پنج شنبه 17 اسفند 1391برچسب:شعر صدای پای بهار,فریدون مشیری,شعر باهار ماه,شعر محلی مازندرانی,سروده ام کلثوم عالیشاه, | 22:57 | نویسنده : عباس رمضانی وناجمی |

.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ستاره تبریز