با سلام خدمت شما دوستان گرامی ، در این پست میخوام چند قطعه فیلم کوتاه اما بسیار زیبا از صحنه های شکار حیوانات برای دانلود بذارم که امیدوارم مورد توجه و استفاده شما عزیزان قرار بگیره.

لطفا جهت دانلود هر فیلم روی آدرس مربوطه کلیلک کنید.

دانلود فیلم بسیار زیبای شکار ماهی توسط عقاب 

 uplod.ir/vwh5uzjpikij/8a707d5cb357fe698d0baf4250df9fc0388602.mp4.htm

دانلود فیلم بسیار زیبای شکار مار زنگی توسط عقاب

uplod.ir/nmlas7fk5352/c54f7ccc68fa7e2e5acb3e2cfe80609d473497.mp4.htm

دانلود فیلم تماشایی شکار اسب آبی توسط شیر

uplod.ir/ctjhaps4nxoi/asb_e_abi.mp4.htm

 


برچسب‌ها:

تاريخ : دو شنبه 26 فروردين 1392برچسب:دانلود صحنه های شکار حیوانات,شکار حیوانات,حیات وحش , | 17:9 | نویسنده : عباس رمضانی وناجمی |

(( یا مقلب القلوب والابصار ))

در طلیعه سخن در سالجاری ، عید باستانی نوروز و فرارسیدن سال جدید را تبریک عرض می نمایم. 

عید نوروز پیام آور فرا رسیدن فصل بهار ، فصل رویش و نو شدن ، فصل سر سبزی و شادابی و فصل تحول و تکامل بوده و همانطور که طیبعت بیجان با آمدن بهار چهره شاداب و طرب انگیزی می گیرد ، سرآغاز تحولی دوباره در قلب و جان انسانها نیز می باشد.

هرساله و همراه با نوروز ، سنت حسنه دید و بازدید گروهی در روستای وناجم اجرا می گردد.

به این ترتیب که بعد از تحویل سال نو ، افراد به صورت انفرادی یا خانوادگی ابتدا به دیدار خانواده هایی که در طول سال گذشته عزیزی را از دست داده اند رفته و سپس به ملاقات بزرگترهای فامیل و سایر خویشان می روند.

و در روز بعد همه ی اهل محل به صورت گروهی به این ترتیب که بزرگترها در صدر گروه و جوانترها در گروه بعدی و بانوان در گروه آخر به ترتیب از ابتدای روستا به تک تک خانه ها سرکشی کرده و بعد از پذیرایی به سراغ خانواده های بعدی می روند و به این ترتیب  به دید و بازدید نیمی از خانواده های  روستا رفته و روز بعد هم دوباره به سراغ نیمه دوم روستا رفته و به تکرار این کار مبادرت می ورزند و به این ترتیب ضمن اجرای عمل پسندیده صله رحم ، موجب تقویت روابط دوستانه و صمیمانه می گردند.

در سالجاری به دلیل فوت دو تن از اهالی محل در ایام پایان سال که قبلا به آن پرداختم ، اگر چه  ازطراوت و شادابی سال های قبل خبری نبود اما به رسم هر ساله دید و بازدید گروهی انجام پذیرفت و دو عکس زیر در همین ایام و از بخشی از اهالی محل برداشته شد.

امید است که سال جاری سال شادی و نشاط برای همه ی مردم ایران عزیز و اهالی دوست داشتنی وناجم باشد و سال های بعد این سنت با نشاط و طراوت بیشتر انجام گردد.

     


برچسب‌ها:

تاريخ : دو شنبه 12 فروردين 1392برچسب:, | 9:14 | نویسنده : عباس رمضانی وناجمی |

متاسفانه در واپسین روزهای اسفند 91 و در آستانه سال جدید به علت درگذشت دو تن از مردان رئوف و خوش قلب روستای وناجم به نام آقای کربلایی عباسعلی تقی پور و آقای کربلایی اسماعیل (یدالله) قاسمی ، موجی از غم و اندوه این روستا را فرا گرفته و نوروز تلخی را برای خانواده های این عزیزان و اهالی روستای وناجم رقم زده است. 

ضمن عرض تسلیت و آرزوی صبر و اجر برای خانواده های این یاران سفر کرده ، برای این دو عزیز علو درجات و غفران و رحمت الهی را آرزومندیم.


برچسب‌ها:

تاريخ : شنبه 3 فروردين 1392برچسب:, | 7:36 | نویسنده : عباس رمضانی وناجمی |

.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ستاره تبریز